Gervinho junak Parme

Vratio se Mandžukić, Ronaldo zabio dva gola, a Juve u 93. ostao bez pobjede

Dvaput su imali po dva gola prednosti, ali nisu uspjeli pobijediti.

Mario Mandžukić (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši Juventusa vodili su 2:0 i 3:1, ali nisu uspjeli pobijediti Parmu pred svojim navijačima u utakmici 22. kola Serie A, jer su gosti s dva pogotka Gervinha uspjeli izvući bod i odigrati 3:3.

Cristiano Ronaldo je u 36. minuti doveo Juventus u vodstvo. U 62. minuti Rugani je na Ronaldovu asistenciju udvostručio prednost domaće momčadi. No, samo dvije minute poslije Barilla je smanjio zaostatak Parme na 2:1. Dvije minute poslije lopta je ponovno u mreži gostiju, gdje ju je po drugi put na utakmici poslao Cristiano Ronaldo na asistenciju Marija Mandžukića.

U 74. minuti Gervinho je petom poslao loptu u mrežu te smanjio zaostatak gostiju, a Bjelokošćanin je u posljednjoj minuti sučevog vremena šokirao navijače Juventusa izjednačujući pogotkom.

Mandžukić je u ulozi Juventusova kapetana odigrao čitavu utakmicu.

Kako je Napoli u ranijem terminu sa 3:0 svladao Sampdoriju golovima Milika (25), Insignea (26) i Verdija (89-11m), razlika između dvije momčadi s vrha ljestvice smanjena je na devet bodova.

Trećeplasirani Inter zaostaje 11 bodova za Napolijem, a čak 20 za Juventusom.