Zaigrao i drugi Hrvat

Vlašićev CSKA se napromašivao i doživio nokaut na svom terenu

U 18. kolu ruske Premierlige dogodilo se iznenađenje u Moskvi.

CSKA Moskva, za koji su nastupili Nikola Vlašić i Kristijan Bistrović, u 18. kolu ruske Premierlige na svom je terenu poražen od Arsenala iz Tule, završilo je 0:1.

Moskovljani su bili puno bolji, imali su 60 posto posjeda lopte i čak 16 upućenih udaraca prema golu, ali ništa od toga nije ušlo.

S druge strane, gosti su poentirali u 52. minuti preko Daniila Lesovoja i do kraja se uspješno obranili.

CSKA je u ovom susretu imao priliku eventualnom pobjedom preskočiti gradskog rivala Lokomotiv i smanjiti zaostatak za vodećim Zenitom na šest bodova, međutim ostao je bez ijednog boda, i dalje na četvrtom mjestu.

Vlašić i Bistrović su na terenu proveli svih 90 minuta dok treći hrvatski nogometaš u redovima CSKA, Zvonimir Šarlija, nije ulazio u igru.