Ljubimac navijača

VIDEO Zviždali su svima, ali Modriću nikada: Poslušajte ovacije za Luku

Madridski Real slavio je protiv Levantea s 2:0 u posljednjoj nedjeljnoj utakmici 27. kola španjolskog prvenstva, a hrvatski reprezentativac Luka Modrić zaradio je ovacije Santiago Bernabea...

Igrala se 78. minuta kada je Real Madrid izborio korner, a trener Carlo Ancelotti iskoristio je taj prekid da iz igre povuče povratnika u momčad - Luku Modrića.

Ugodno popunjeni Santiago Bernabeu ustao je na noge i nastup hrvatskog 'mađioničara' nagradio ovacijama.

Podsjetimo, Bernabeu je u posljednjih nekoliko godina zviždao Joseu Mourinhu, Carlu Ancelottiju, Cristianu Ronaldu, Garethu Baleu, Karimu Benzemi, legendi kluba Ikeru Casillasu, ali nikada Luki Modriću!

''Mislim da smo doigrali dobru utakmicu. Odlično sam se osjećao i bio sam oduševljen zbog prve utakmice od prve minute. Moram se vratiti u ritam utakmica. Ova pobjeda je važna uoči teškog susreta s Barcelonom. U toj utakmici moramo biti ujedinjeni u obrani i napadu'', poručio je Modrić nakon pobjede.

A sljedeće nedjelje poslastica - Rakitić i Modrić u El Clasicu, jedva čekamo.