Arsenal rutinski

VIDEO Trećeligaš u četvrtfinalu FA kupa prvi put nakon 39 godina!

Nogometaši Arsenala, Bradford Cityja i Aston Ville izborili su plasman u četvrtfinale FA kupa, a posljednjeg putnika među osma najboljih doznat ćemo u ponedjeljak kada je na rasporedu susret između Preston North Enda i Manchester Uniteda.

Arsenal je bez većih problema pobijedio drugoligaša Middlesbrough 2:0, a Topnici su utakmicu prelomili u svega dvije minute. Olivier Giroud je u 27. minuti doveo Arsenal u vodstvo, a francuski napadač je dvije minute kasnije svojim drugim golom potvrdio pobjedu.

Iznenađenje je priredio trećeligaš Bradford City pobijedivši Sunderland 2:0. John O'Shea (3-autogol) i Jon Stead (61) donijeli su pobjedu Bradfordu koji je u prošlom kolu priredio senzaciju izbacivši Chelsea 4:2.

Za Bradford je to prvi plasman u četvrtfinale FA kupa nakon 1976. godine.

U subotu su plasman u četvrtfinale izborili Liverpool, WBA, Blackburn i Reading.