Četvrta pobjeda u nizu

VIDEO Tottenham sjajno ušao u novu godinu: Kane i Alli zdrobili Watford

Tottenham je na gostovanju pobijedio Watford 4-1 u 19. kolu Premierlige.

U dvoboju 19. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham je na gostovanju pobijedio Watford 4-1 probivši se na treće mjesto ljestvice.

Spursi su sjajno otvorili 2017. godinu i pitanje pobjednika riješili su već u prvom poluvremenu postigavši tri gola. Dva gola zabio je sjajni Harry Kane (27, 33), a jednog Dele Alli (41).

Bila je to stota Kaneova utakmica u elitnom razredu engleskog nogometa, a do sada je zabio 59 golova. Pobjedu londonskog sastava potvrdio je Alli svojim drugim golom u 46. minuti susreta.

Do kraja dvoboja domaćin je uspio tek zabiti utješni pogodak, a strijelac je bio bivši igrač Tottenhma Younes Kaboul u sudačkoj nadoknadi.

Tottenham je četvrtom uzastopnom pobjedom i jedanaestom ove sezone skočio na treće mjesto ljestvice sa 39 bodova koliko ima i Manchester City na četvrtom mjestu, ali uz slabiju razliku pogodaka. Na vrhu su Chelsea (49) i Liverpool (43).

Kolo zatvaraju Arsenal i Crystal Palace, međutim već ponedjeljak je na rasporedu šest susreta 20. kola.