Nogometaši Juventusa i dalje imaju maksimalan učinak u talijanskoj Seriji A. U četvrtom je kolu pred naletom 'Stare dame' pao i Livorno, bilo je 2-0.

Protiv Livorna Juventus je na svome Olimpijskom stadionu došao u vodstvo već u osmoj minuti. Nakon nabacivanja Maura Camoranesija, Vincenzo Iaquinta je glavom pospremio loptu u mrežu Alfonsa de Lucije.

U 30. minuti na sceni je ponovno bio Camoranesi, ovaj je put proigrao Claudija Marchisija koji je iskosa s lijeve strane gurnuo loptu ispod vratara gostiju.

Nekadašnji hrvatski reprezentativac Dario Knežević svih je 90 minuta proveo na klupi Livorna koji ima dva remija i dva poraza u dosadašnja četiri kola.

Juve je tako zadržao vodstvo u talijanskoj ligi s maksimalnim učinkom iz prva četiri kola.

U drugoj utakmici subotnjeg programa Napoli je kod kuće odigrao 0-0 protiv Udinesea. Domaćima je to peti, a gostima šesti bod ove sezone.