Derbi kola

VIDEO Subašić obranio penal, ali Monaco ipak izgubio

Subašićev Monaco na domaćem je terenu poražen od Lyona s 3:1.

U derbiju 18. kola nogometnog prvenstva Francuske u nedjelju je Subašićev Monaco na domaćem terenu protiv Lyona poražen sa 1-3.

Za Lyon su zabili Rachid Ghezzal (29), Mathieu Valbuena (65) i Alexandre Lacazette (87'), a strijelac za domaćine bio je Tiemoué Bakayoko (70).

Monaco je od 39. minute imao igrača manje, jer je isključen Benjamin Mendy. Također, reprezentativni vratar Danijel Subašić u 56. minuti je obranio penal kojeg je izveo najbolji strijelac Lyona Alexandre Lacazette.

Caen je pobijedio Metz s 3-0, a hrvatski napadač Ivan Santini je u 61. minuti pogodio za 2-0. Preostala dva pogotka za Caen postigli su Yann Karamoh (20) i Pape Sane (90+3), a Santini je ostao najbolji strijelac kluba sa 8 golova.

Vodeća Nica dobila je Dijon sa 2-1, a oba gola za domaćine zabio je Mario Balotelli (32-PEN, 50), dok je Marseille svladao Lille sa 2-0.