Pogledajte golove

VIDEO Suarez se zagrijava za El Clasico: Zabio dva za Urugvaj, drugi je čudesan!

Povratnik na nogometne terene, napadač Barcelone i urugvajski reprezentativac Luis Suarez bio je dvostruki strijelac u 3-0 (0-0) pobjedi Urugvaja protiv Omana u prijateljskom susretu igranom u Omanu...

Suarez je pogodio mrežu domaćih u 57. i 66. minuti, dok je konačni rezultat postavio Jonathan Rodriguez u 87. minuti.

Zbog ugriza talijanskog braniča Giorgija Chiellinija na utakmici na Svjetskom prvenstvu u Brazilu 24. lipnja Suarez je kažnjen s četiri mjeseca zabrane nastupa, ali kasnije mu je kazna ublažena, te je stekao pravo nastupa u prijateljskim dvobojima.

Prvi službeni nastup za Barcelonu, u koju je stigao ovoga ljeta iz Liverpoola, Suarez bi trebao imati 26. listopada protiv Reala. (Hina)