Opekline prvog stupnja

VIDEO Suzavcem na igrače: Veliki derbi otkazan, četvorica u bolnici!

Utakmica između ljutih rivala u Copa Libertadores nije se uspjela odigrati...

Uvijek kad igraju Boca Juniors i River Plate je vatreno i napeto zbog velikog rivalstva, koje je sinoć doživjelo novu dimenziju.

U osmini finala Copa Libertadores u uzvratnoj utakmici Boca je ugostila River u nadi da će uspjeti nadoknaditi poraz (0:1) iz prve utakmice.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a onda se uoči nastavka utakmice dogodio incident zbog kojeg je utakmica prekinuta. Naime, jedan od domaćih navijača probio se do igrača Rivera kad su se vraćali na travnjak i poprskao ih suzavcem (!).

Dio igrača neko vrijeme uopće nije mogao otvoriti oči, a delegat i ostale službene osobe čak su sat vremena vijećali o nastavku utakmice i onda donijeli odluku kako se definitivno neće igrati. Četvorica nogometaša Rivera dobili su opekline prvog stupnja i završili su u bolnici.

"Ovo je sramota i ovo s nogometom nema nikakve veze. Zar su nam stvarno potrebne ove stvari", pitao se poslije utakmice trener Rivera Marcelo Gallardo.

Nema sumnje kako Bocu očekuje žestoka kazna. Za početak, gotovo je sigurno kako će utakmica biti registrirana s 3:0 za River koji će se tako plasirati u četvrtfinale.

Inače, prava je šteta što je velika nogometna fešta pokvarena na ovaj način, jer atmosfera koju su priredili domaći navijači bila je spektakularna...