Majstorija Benzeme

VIDEO Spektakularno: Ovo bi bio gol sezone, a Ronaldo bi poludio od ljubomore

Bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi Ronaldo reagirao da je Benzemi pošao za nogom spektakularan potez u drugom poluvremenu utakmice Reala i Levantea.

Real Madrid vratio je barem donekle mir u svoje redove pred „el clasico“ pobjedom nad Levanteom od 2:0. Oba pogotka postigao je Gareth Balea, no dva najatraktivnija trenutka utakmica dogodila su se kada je Cristiano Ronaldo potegao škarice, a Karim Benzema „škorpionov udarac“.

Ronaldov udarac s gol-crte je skinuo igrač Levantea, no lopta je na kraju došla do Balea koji je posprema u mrežu gostiju. Portugalac je kod tog gola još jednom iskazao svoje dobro poznati egoizam. Dok su Bale i suigrači slavili pogodak, Ronaldo je bjesnio što mu nisu upale škarice.

Bilo bi zanimljivo vidjeti kako bi Ronaldo reagirao da je Benzemi pošao za nogom spektakularan potez u drugom poluvremenu. Možda bi demonstrirao ljubomoru, a možda i ne bi jer se s Benzemom dobro slaže.

Nije to bio klasičan „škorpionov udarac“ koji su svojevremeno najbolji izvodili Alfredo Di Stefano i Hugo Sanchez, Benzema nije letio u vodoravnom položaju, ali ipak je bila peta preko glave.

Upravo mu je Ronaldo nabacio s desne strane, Benzema je opalio petom, no nije imao sreće, lopta je odsjela na mjestu gdje se spajaju vratnice. Lopta se ponovno odbila do razočaranog Benzeme koji je pokušao volejom, ali nije dobro zahvatio loptu.

Da je Benzema zabio, bio bi to spektakularan pogodak koji bi zasigurno konkurirao za najgol sezone.