Ancelotti na koljenima

Ancelottijev Milan tone sve dublje i dublje. Nakon šokantnog ispadanja iz Kupa UEFA doma od Werdera Rossoneri su tradali i na gostovanju kod Sampdorije, rezultatom 2:1.

Carlo Ancelotti u velikim je problemima. Porazom od Sampdorije Milanova sezona praktički je gotova, jer više Rossoneri definitivno nisu u igrali za Scudetta, a porazom od Werdera završila je i njihova europska sezona. Veliki Carlo mogao bi dobiti otkaz na ljeto, možda čak i prije...

Junaci Sampdorijine pobjede bili su strijelci Cassano i Pazzini. Pato je glavom tek uspio smanjiti rezultat. Zaslužena pobjeda domaćih iz Genoe.

Od ostalih susreta, valja spomenuti da je Fiorentina remizirala na gostovanju kod Reggine 1:1. Domaćin je poveo pogotkom Sestua u 21. minuti, a rezultat je izjednačio Bonazzoli dvije minute kasnije.

Siena i Genoa su odigrale bez pogodaka, a hrvatski reprezentativac Ivan Jurić odigrao je cijeli susret za goste.

Na ljestvici vodi Inter sa 59 bodova, drugi je Juventus sa 53 boda, dok je treći Milan sa 48 bodova.

U večernjem terminu igraju Inter i Roma.