breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Šibenčaninu se otvorilo

Šibenčanin u dresu Panathinaikosa Ante Rukavina nastavio je golgeterski niz i u 18. kolu grčkog prvenstva. Nakon što je prvo poluvrijeme završilo bez pogodaka, trener Panathinaikosa Henk Ten Cate u igru je odmah na početku drugog dijela uveo Rukavinu, a s njim na terenu PAO je postigao četiri gola.

Panathinaikos je na svom terenu bio uvjerljiv protiv Arisa slavivši 4-0. Utakmica je prelomljena u prvih 15 minuti nastavka kada je Karagounis postigao pogotke u 46. i 56,. a Rukavina u 59. minuti. Točku na i stavio je Cleyton u 71. minuti.

Ovo je Rukavini peti prvenstveni pogodak, a uz još tri u kupu stigao je do brojke od 8 golova u prvoj sezoni u zelenom dresu. Mario Galinović branio je svih 90 minuta za Panathinaikos koji drži drugo mjesto na ljestvici s devet bodova manje od Olympiakosa.

Još se jedan Hrvat upisao u strijelce u ovom kolu. OFI s Krete je kao domaćin bio bolji od Panioniosa, a drugi gol za OFI djelo je Zdravka Popovića. Za Panionios je cijeli susret odigrao Ivica Majstorović, dok je vratar Dario Krešić cijeli dvoboj odgledao s klupe gostiju.
Mario Budimir je odigrao 56 minuta za svoj Ergotelis u gostujućem 4-0 porazu kod Levadiakosa.

Remi svoje Larise sa Xanthijem nekadašnji vratar mlade hrvatske reprezentacije Tomislav Vranjić odgledao je s klupe za pričuve.