Prvi trijumf Švicarske

VIDEO Ronaldo u 95. minuti zabio za slavlje Portugala, Nijemci opet kiksali!

Ovog utorka igrale su se utakmice u četiri skupine kvalifikacija za Euro 2016.

Nijemci u Gelsenkirhenu odigrali samo 1:1 protiv Irske, a nakon poraza u Poljskoj to je nova pljuska svjetskim prvacima. Nijemci su poveli pogotkom Kroosa u 71. minuti, a Irce je poraza spasio John O'Shea u 94. minuti. Nakon tri odigrane utakmice Njemačka je tek četvrta u skupini s četiri boda.

Portugal je slavio u Kopenhagenu protiv Danske s 1:0, a jedini pogodak polučio je Cristiano Ronaldo doslovce u posljednjim sekundama dvoboja, u petoj minuti sudačke nadoknade.

Poljaci i Škoti su podijelili bodove u Varšavi (2:2), a gosti su mogli doći i do pobjede jer su do 76. minute vodili s 2:1. Poljake je od poraza spasio Milik. Gruzija je s lakih 3:0 slavila kod Gibraltara koji još čeka prvi pogodak u povijesti u službenim utakmicama.

Nogometaši Švicarske došli su do prvih bodova u skupini E pobjedom kod San Marina od 4:0.

U skupini F slavili su gosti. Sjeverna Irska je iznenadila u Pireju Grčku s 2:0, pa Grci nakon trećeg kola imaju svega jedan bod i dva domaća poraza. Rumunjska je pogocima Stancua slavila u Helsinkiju protiv Finske, dok je Mađarska s 1:0 odnijela bodove s Farskih Otoka.