Odigran je 385. Old Firm derbi, najveći derbi škotskog nogometa. U sklopu 7. kola škotskog Premiershipa Glasgow Rangersi su na svom Ibrox Parku slavili protiv Celtica 2-1.

Junak 154. pobjede Rangersa u vječitom derbiju bio je Kenny Miller, bivši igrač Celtica, koji je svojem bivšem klubu zabio dva gola u prvih 16 minuta utakmice.

Prvi je Miller zabio nakon sjajne asistencije Krisa Boyda u 8. minuti, te je plasirao prizemni udarac u mrežu kraj nemoćnog Artura Boruca. Vodstvo domaćina Miller je povećao nakon proigravanja Allana McGregora.

Gosti su uspjeli smanjiti na 2-1 iz jedanaesterca koji je u 25. minuti realizirao Aiden McGeady, a koji je prethodno skrivio bivši bosansko-hercegovački reprezentativac Saša Papac prekršajem na Zheng Zhiju.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, pa su tako Rangersi prekinuli negativan niz od tri prvenstvene utakmice bez pobjede i zabijenog gola, te smanjili zaostatak za vodećim Celticom na samo jedan bod.