Teškom mukom

VIDEO Ramsey u sudačkoj nadoknadi spasio Arsenal od lošeg starta!

Manchester United je stradao na svom travnjaku protiv Swansea, niti jedan domaćin nije pobijedio na otvaranju prvenstva i činilo se da će tim smjerom otići i Arsenal, ali u zadnjim minutama oba poluvremena stigli su do 2:1 protiv Crystal Palacea!

Gostujuća momčad povela je u 35. minuti nakon što je na asistenciju Puncheona odlično reagirao Hangeland, ali vodstvo gostiju trajalo je samo deset minuta, kada je Koscielny odlično iskoristio ubačaj Sancheza.

A kad se činilo da će gosti stići do velikog boda, prvo je u 89. minuti Puncheon zaradio drugi žuti, da bi samo dvije minute kasnije Ramsey iskoristio gužvu u kaznenom prostoru Crystal Palacea i postavio konačnih 2:1.

Treba napomenuti i da je od hrvatskih nogometaša danas igrao Nikica Jelavić, i to svih 90 minuta u pobjedi Hull Cityja od 1:0 na gostovanju kod QPR-a. Još će se sutra odigrati susreti Newcastlea i Manchester Cityja te Liverpoola i Southamptona. U ponedjeljak će pak Chelsea na gostovanje Burnleyju. (Agencija VLM)