Sjajni De Gea

VIDEO Prva velika pobjeda Van Gaala: Rooney i društvo srušili Arsenal

U posljednjem subotnjem dvoboju 12. kola engleske Premier lige nogometaši Manchester Uniteda svladali su na gostovanju u Londonu momčad Arsenala s 2-1...

Za drugu uzastopnu pobjedu momčadi Louisa van Gaala jedan od najzaslužnijih bio je vratar De Gea koji je zaustavio gotovo sve pokušaje 'topnika'. Gosti su do vodstva stigli u 56. minuti nakon što je loptu u vlastitu mrežu poslao Gibbs. Wayne Rooney je u 85. minuti udvostručio vodstvo Manchester Uniteda. Arsenal je u sudačkom vremenu tek uspio ublažiti poraz sjajnim udarcem Girouda.

Manchester United se novom pobjedom probio na četvrto mjesto ljestvice s 19 bodova, dok je Wengerova momčad nakon drugog uzastopnog poraza pala na osmo mjesto s dva boda manje od Manchester Uniteda. (Hina)

Arsenal 1:2 Manchester United Full Match... by livegoals1