Ne daju Realu da pobjegne

VIDEO Preokret Barce kod Seville: Messi i Suarez spasitelji!

Nova (11.) runda Primere zatvorena je žestokim okršajem u Andaluziji.

U posljednjoj utakmici 11. kola Primere Barcelona je kao gost pobijedila Sevillu 2:1 i time ostala na zaostatku od dva boda za vodećim Realom.

U dvoboju visokog ritma Barca je teško izvojevala sva tri boda, jer u 15. minuti je Vitolo donio domaćinima vodstvo koje su zadržali do 43. kada je Neymar nakon slaloma kroz njihovu obranu ostavio idealnu povratnu loptu za Lionela Messija koji poravnava.

Pobjednički pogodak postignut je u 61. minuti - ovaj put je Messi bio asistent, a strijelac Luis Suarez.

Barcin Urugvajac i Argentinac s golovima Sevilli su se odvojili na ljestvici strijelaca - obojica su ih postigli po osam, a slijede sa po šest Iago Aspas (Celta Vigo), Antoine Griezmann (Atletico Madrid) i Willian Jose (Real Sociedad).

Dodajmo kako je naš Ivan Rakitić igrao do 73. minute kada ga je zamijenio Andre Gomes.