Stara Dama na -7

Pogotkom Christian Poulsena u sudačkoj nadoknadi utakmice Juventus je na gostovanju pobijedio Cataniju 2:1 i zadržao drugu poziciju na ljestvici talijanskog prvenstva.

Juventus je do pobjede stigao premda je od 12. minute igrao bez isključenog Vincenza Iaquinta. Napadač Juventusa je u razmaku od dvije minute postigao pogodak i dobio dva žuta kartona. Prvi zbog skidanja dresa prilikom proslave pogotka, a drugi nekoliko trenutaka kasnije zbog prekršaja. Catania je izjednačila u 51. minuti pogotkom Takayuka Morimota, no Poulsen je u sudačkoj nadoknadi donio gostima bodove.

Roma je u Rimu deklasirala Genou 3:0, a pogotke su postigli Cicinho (26), Mirko Vučinić (47) i Julio Baptista (90+3). Roma je od 54. minute igrala bez isključenog Rodriga Taddeia, dok je u 69. minuti isključen gostujući igrač Giuseppe Sculli. Novi hrvatski reprezentativac Ivan Jurić igrao je svih 90 minuta za Genou.

Na ljestvici vodi Inter sa 53 boda, 46 ima Juventus na drugom mjestu, dok je Milan treći sa 45 bodova.