Izludio čuvara

VIDEO Pogledajte spektakularan potez Neymara: 'Zlatna lopta već ima vlasnika!'

Nakon što je s Barcelonom osvojio „treble“, Neymar nastavlja s odličnim igrama i u dresu brazilske reprezentacije...

Brazil je otvorio Copa Americu pobjedu nad Peruom od 2:1, a Neymar je odigrao je spektakularnu partiju. Nakon što je Peru poveo već u 2. minuti, najveća zvijezda „selecaa“ zabila je izjednačujući pogodak glavom i namjestila drugi za pobjedu Douglasu Costi u 91. minuti.

VIDEO Golišava motivacija je upalila: Venezuela šokirala Kolumbiju

Neymar je na utakmici odigrao nekoliko atraktivnih poteza, stadion je digao na noge dvostrukim sombrerom u 23. minuti, nakon kojeg ga je ljutiti Peruanac Luis Advincula otresao o travu. Neymaru se dogodilo nešto slično kao u posljednjem kolu Primere kada je prodao „oksford“ braniču Deportiva, a ovaj ga je složio na travnjak, ipak s tom razlikom što je sada potegao fintu u ranoj fazi utakmice.

Nakon utakmice brazilski novinari upitali su Neymara očekuje li možda da će ove godine osvojiti Zlatnu loptu.
„Zlatna lopta već ima svojeg vlasnika, a to je Lionel Messi. Zaslužio ju je za sve što je učinio“, iskreno je odgovorio Neymar.

Na inzistiranje novinara da bi ipak trebao biti među tri najbolja, Brazilac je odgovorio: