fiorentina neumoljiva

VIDEO Pogledajte majstorsku asistenciju Badelja iz voleja

Nakon kiksa u 1. kolu protiv Basela (1:2) Fiorentina se ispravila već u idućem na gostovanju kod Belenensesa uvjerljivom pobjedom 4:0...

Fiorentina je slavila pogocima Bernardeschija i Babacara u prvom poluvremenu, te autogolom Tonela i pogotkom Giuseppea Rossija u nastavku. Rossi, koji je posljednjih nekoliko sezona više proveo na rehabilitaciji nego na travnjaku, postigao je prvi pogodak nakon godinu i pet mjeseci, a za njega mu je asistirao Milan Badelj.

Bila je to lijepa asistencija hrvatskog reprezentativca, koji je iz voleja prebacio kompletnu obranu Belenensea i izbacio Rossija u čistu gol-priliku. Talijan, kojeg su isključivo ozljede spriječile da ne postane jedan od najubojitijih napadača današnjice, je neumoljivo pogodio nebranjeni dio mreže za konačnih 4:0!