Nije išlo ni s igračem više

VIDEO Pogledajte kako su se Talijani mučili na Malti, Norveška 'skinula' Bugare

Italija je u ponedjeljak kao gost u Ta'Qaliju svladala Maltu s minimalnih 1-0, dok je Norveška pobijedila Bugarsku s 2-1 i došla na šest bodova...

Italija je protiv Malte pobijedila 1:0 zahvaljujući pogotku Pellea u 23. minuti. Nakon isključenja maltežanskog nogometaša Mifsuda u 27. minuti Italija nije uspjela postići pogodak, a u 73. ostala je bez braniča Bonuccija koji je dobio crveni karton i neće biti u konkurenciji za Hrvatsku. A sljedeću utakmicu igramo upravo protiv njih 16. studenog na San Siru.

Norveška do pobjede nad Bugarskom stigla pogocima Elyounoussija (13) i Nielsena (72), a za Bugare je strijelac bio Bodurov (43).

Hrvatska će u sljedećem kolu 16. studenoga gostovati kod Italije u Milanu. U istom će terminu još igrati Azerbajdžan - Norveška i Bugarska - Malta.

REZULTATI 3. KOLA:

HRVATSKA - Azerbajdžan 6-0 (Kramarić 11, Perišić 34, 45, Brozović 45+2, Modrić 56-11, Sadigov 61-ag)

Malta - Italija 0-1 (Pelle 24)

Norveška - Bugarska 2-1 (Elyounoussi 13, Nielsen 72 / Bodurov 43)