Frka na gostovanju

VIDEO Pogledajte kako je Mandžo razbjesnio suparnike: Krenuli u fizički obračun!

Atletico Madrid upisao je još jednu pobjedu na gostovanju kod Eibara, a Mario Mandžukić postigao je dva gola…

Atletico je pobijedio s 3:1, a sva tri gola „rojiblancosi“ su postigli u prvom poluvremenu i praktički riješili utakmicu u svoju korist. Griezmann je načeo domaćina, a Mandžukić ga dotukao s još dva gola.

VIDEO Mandžukić na gostovanju postigao dva gola u prvom poluvremenu!

U drugom poluvremenu Atletico je sigurno očuvao vodstvo, domaćin je tek postigao počasni pogodak u finišu utakmice.

Igrači Eibara bili su prilično nervozni, burno su reagirali kada je hrvatski napadač „povukao rabonu“, nekoliko igrača krenulo se obračunati s hrvatskim napadačem, najnasrtljiviji bio je Lillo, koji je "rabonu" očito shvatio kao provokaciju.