Je li zabio rukom?

VIDEO Pogledajte kako je Ćorluka zabio dva gola i izazvao polemike!

Hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka bio je junak u pobjedi moskovskog Lokomotiva protiv Amkara 3-1 u susretu devetog kola ruskog prvenstva.

Ćorluka je zabio dva gola, prvi u 66. minuti, a drugi u 77. minuti. Strijelac za domaćine bio je i Omar Niasse (67), dok je pogodak za Amkar postigao Branko Jovičić (74). Prvi pogodak Ćorluke izazvao je kontroverze, gosti su se žalili da je zabio rukom.

Rostov je na gostovanju izgubio od Tereka 1-2. Stipe Pletikosa je branio za goste, dok je Hrvoje Milić ušao u igru u 62. minuti. Strijelci za Terek bili u Ribus (21) i Utsijev (78), a za Rostov pogodak je zabio Grigorjev (23).

Na ljestvici vodi Zenit sa 25 bodova, CSKA ima 21, a Dinamo i Kuban po 19 bodova. Lokomotiv je osmi sa 12 bodova, Rostov je na 14. poziciji sa četiri boda, tri više od Arsenala Tule na začelju. (Hina)