Bravo majstore!

VIDEO Pogledajte golčinu hrvatskog reprezentativca iz velike daljine

Nakon ovog projektila uslijedio je i treći, pobjednički pogodak.

U susretu 24. kola grčkog nogometnog prvenstva Panathinaikos je na gostovanju pobijedio OFI 3:2, a drugi gol za atenski sastav zabio je hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić.

Panathinaikos je došao u vodstvo u trećoj minuti golom Nikolaosa Karelisa, no domaćin je do konca poluvremena okrenuo rezultat golovima Moniakisa (26) i Merebašvilia (44-11m).

Pranjić je u 49. minuti izjednačio, a pobjedu Panathinaikosu donio je Karelis u 75. minuti. Pranjić je odigrao cijeli susret, baš kao i Gordon Schildenfeld koji je u 45. minuti dobio žuti karton. Mladen Petrić je započeo utakmicu u gostujućim redovima, a zamijenjen je u 62. minuti.

Panathinaikos se ovom pobjedom učvrstio na drugoj poziciji sa 52 boda, pet više od trećeplasiranog PAOK-a koji je teško stradao na gostovanju kod Atromitos izgubivši 0:4. U vodstvu je Olympiakos sa 58 bodova.