Vrsaljku 90 minuta

VIDEO Pogba vodi Juve prema naslovu prvaka: Kakva 'bomba' za tri boda!

U u 26. kolu Talijanske lige lider Juventus je slavio u Torinu protiv Sassuola s 1-0, te sada ima 11 bodova više od drugoplasirane Rome.

Pobjednički zgoditak Juve je postigao tek u 82. minuti, a strijelac je bio Paul Pogba.

To će biti daleko najveća drama godine: Srušit će Zidanea i Ronalda!

Za goste je cijelu utakmicu odigrao Šime Vrsaljko. Nogometaši Lazija su ranije slavili na svom Olimpicu protiv Fiorentine s čak 4-0, te je rimski klub opet na trećoj poziciji Serie A. Lazio je deklasirao vrlo slabu Fiorentinu pogocima Lucasa Biglie (6), Antonia Candreve (65pen) i Miroslava Klosea (75,85), a zahvaljući toj visokoj pobjedi Lazio je preskočio Napoli na trećem mjestu. Oba kluba imaju po 46 bodova, ali Lazio je ispred zahvaljujući boljoj gol-razlici. Fiorentina je ostala peta s 42 boda, a danas je u momčadi iz Firence Milan Badelj igrao do 77. minute.