Nije nimalo sretan

Real Madrid slavio je rezultatom 3:1 protiv Las Palmasa.

Real Madrid je upisao novu pobjedu u prvenstvu i nova tri boda. S 3:1 je pobijeđen Las Palmas, a za Madriđane je pobjeda vrednija ako znamo da Rafael Benitez nije mogao računati na Karima Benzemu, Garetha Balea, Jamesa Rodrigueza, Keylora Navasa i Sergija Ramosa.

Cristiano Ronaldo otkrio što mu daje dodatnu motivaciju

Isco je doveo domaćina u vodstvo već u 4. minuti na asistenciju Casemira, a deset minuta kasnije Cristiano Ronaldo je na asistenciju Marcela povećao vodstvo. U 38. minuti je Las Palmas smanjio golom Hernana, ali je konačnih 3:1 postavio Jese u 43. minuti na dodavanje Tonija Kroosa.

Rafa Benitez je izveo momčad u formaciji 4-3-3 u s Modrićem, Kroosom i Casemirom u vezoni te Jeseom i Iscom na krilima te Ronaldom u samoj špici. Mateo Kovačić odgledao pobjedu svoje momčadi s klupe za pričuve.

Luka Modrić igrao je pak tek 45 minuta, a Rafa Benitez je nakon utakmice objasnio zašto.

''Modrića je bolio kuk. Nismo htjeli riskirati pa smo ga zamijenili.''

Trener Real Madrid zamjerio je svojim igračima način na koji su primili gol.

''Smeta me što nismo bili koncentrirani i primili smo gol iz prekida. To znači da u drugom poluvremenu nismo mogli igrati opušteno. U prvom poluvremenu smo bili odlični, a u nastavku nismo uspjeli zabiti iako smo imali prilike'', rekao je Benitez pa dodao:

''Rekao sam igračima da su ovo utakmice u kojima moramo osvajati bodove. Srećom, napravili su ono što sam tražio.''