Kazna i do 20.000 funti

Neobičan incident dogodio se na jučerašnjoj utakmici Premier lige između Stoke Cityja i West Hama. Nakon što je West Ham izjednačio na 1:1, napadač Stokea Ricardo Fuller pljusnuo je svog kapetana Andyja Griffina.

53. minuta utakmice. Stoke City vodi 1:0 i napokon ima priliku ostvariti pobjedu u gostima. No West Hamov Carlton Cole ipak je pronašao put kroz obranu, prevario kapetana Stokea Andyja Griffina i izjednačio. Igrači su krenuli prema centru. Negdje putem nešto je 'udarilo' u glavu Ricarda Fullera i umjesto prema centru, počeo se vraćati prema Griffinu. Naguravanje, pljuska, naguravanje, crveni katron....

Jamajkanac je isključen, a Stoke City je u 88. minuti primio još jedan pogodak - strijelac Diego Tristan.

'Najsmiješnije od svega je to što se njih dvojica inače super slažu. Na klupskoj božićnoj proslavi stalno su izmjenjivali smiješne majice i smijuljili se. No, Rick je prilično hirovita osoba i ne mogu nikako opravdati to što je učinio. Danas ću imati sastanak s momčadi i tada ću vidjeti što ćemo s njime', kazao je trener Tony Pulis.

Za sada se spominje tek novčana kazna od 20.000 funti.