Hrvatski reprezentativac Mladen Petrić zabio je iz voleja u 75. minuti gol odluke u dvoboju Wolfsburga i HSV-a, u pobjedi 4:2 svoje ekipe.

Uzbudljivi dvoboj 3. kola Bundeslige između Wolfsburga i Hamburga pripao je gostujućoj momčadi, koja je vodila od samog početka, nakon što su golovi Guerrera i Elije donijeli prednost HSV-u od 2:0 već u prvih 7. minuta.

Ipak, Wolfsburg se nije predavao i zaslugom Misimovića i Martinsa stigli su 'Vukovi' do izjednačenja početkom drugog dijela. No, tada je na scenu stupio Mladen Petrić, koji je u 75. minuti sjajnim volejem pogodio za 3:2 i tako slomio domaćine. U sudačkoj nadokandi još je Castelen potvrdio pobjedu za 4:2 HSV-a.

Ovim trijumfom HSV se popeo na vrh Bundeslige sa 7 bodova, koliko ih ima i Schalke te Bayer, dok Wolfsburg ima bod manje.