Slavlje Rome na Siciliji

VIDEO Perišić zabio prvi gol za Inter i donio im bod na gostovanju

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić postigao je prvijenac za Inter u Serie A izjednačivši rezultat na 1:1 u susretu protiv Sampdorije.

Momčad iz Genove je povela 1:0 u 51. minuti golom Luisa Muriela, a Ivan Perišić je izjednačio u 76. minuti na asistenciju Maura Icardija. Marcelo Brozović nije nastupio za goste.

Roma je slavila na gostovanju kod Palerma pobijedivši 4:2. Rimljani su sav posao obavili u prvih pola sata postigavši tri gola, a strijelci su bili Miralem Pjanić (2), Alessandro Florenzi (13) i Gervinho (27). Domaćin je u nastavku smanjio zaostatak golovima Alberta Gillardina (58) i Gonzaleza (90+1), a Gervinho je u drugoj minuti sudačke nadoknade potvrdio pobjedu rimskog sastava. Za Palermo je u prvom poluvremenu igrao Mate Jajalo.

Udinese i Genoa su remizirali odigravši 1:1. Alberto Di Natale je doveo Udinese u vodstvo u 47. minuti, a izjednačio je Diego Perotti (76-11m). Stipe Perica nije nastupio za Udinese.

Sampdoria 1-1 Inter All Goals & Full Highlights... by sporttvks