Prvi gol u Serie A

VIDEO Perica zabio na Olimpicu, Roma izvela preokret!

U posljednjem dvoboju nedjeljnog programa talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na svom terenu svladala Udinese sa 2:1 (1:1) i vratila se na drugo mjesto ljestvice.

Strijelac za goste bio je 19-godišnji hrvatski napadač na posudbi iz Chelseaja Stipe Perica.

Perica je doveo Udinese u vodstvo u 19. minuti kada je odlično reagirao na odbijenu lotu nakon što je vratar Rome De Sanctis obranio udarac Thereaua. To je Perici prvi pogodak u Serie A, a igrao je do 66. minute.

Ipak, Roma je u posljednjoj minuti prvog poluvremena uspjela izjednačiti golom Nainggolana, da bi pobjedu rimskom sastavu osigurao Torosidis u 65. minuti.

Druga Roma sada ima 67 bodova, jedan više od gradskog suparnika Lazija na trećem mjestu, te će njihov međusobni dvoboj sljedeće nedjelje odlučivati o tome koji će sastav izravno u natjecanje po skupinama Lige prvaka, a koji će u kvalifikacije.