Mourinho se ne šali

VIDEO Ovo se ne događa svaki dan: OSAM komada Southamptona!

Pregršt pogodaka palo je na popodnevnim utakmicama Premierlige.

Arsenal je remizirao protiv Hull Cityja, bilo je 2-2. Hull je vodio 2-1, a izjednačenje Arsenalu donio je Danny Welbeck u 90. minuti. Hrvatski napadač Nikica Jelavić, koji se je prije tjedan dana oprostio od reprezentacije, nije bio u momačdi Hulla.

Southampton, koji je ovog ljeta ostao bez polovice momčadi, nastavlja sa dobrim igrama u Premier ligi i u subotu je pomeo Sunderland sa 8-0.

Vodeći Chelsea je u gostima svladao Crystal Palace sa 2-1. Pobjedu Chelseaju donijeli su Oscar (6) i Fabregas (51), dok je Campbell u 90. minuti zabio utješni pogodak za Crystal Palace.

U nedjelju se sastaju Queens Park Rangers - Liverpool, te Stoke - Swansea, a u ponedjeljak West Bromwich Albion - Manchester United.