Ostao bez pogotka

VIDEO Ovako frustriranog Messija jako dugo nismo vidjeli

Barcelona je u subotu napravila veliki kiks u borbi za naslov prvaka. U sklopu 24. kola španjolske Primere Malaga je slavila na Nou Campu s 1:0...

Barcelona je pogodak primila u 7. minuti prvog poluvremena uslijed velike pogreške Danija Alvesa. Nakon toga katalonska je momčad imala prilično veliki broj dobrih prilika, ali nije uspjela postići ni pogodak. Koliko je to bilo frustirajuće za inače 'ubojite' napadače Barcelone pokazao je najbolji od njih - Lionel Messi.

Pred kraj utakmice Argentinac je samostalno pokušao vratiti Barcelonu u igru, no njegov prodor zaustavljen je prekršajem koji sudac Juan Martinez Munuera nije vidio ili nije htio vidjeti. Messi je bio vidno ljutit zbog takve odluke, te je nekoliko puta snažno udario rukom po travnjaku.

Ne sjećamo se kada je posljednji put Messi iz sebe izbacio toliko negativnih emocija i frustracije, ponajviše jer smo ga najviše navikli gledati nasmijanog kako slavi pogodak, dva tri...