Odgovor na suspenziju

VIDEO Osvetnik Ibra u akciji: S dva gola donio drugi trofej PSG-u!

Nogometaši Paris SG-a osvojili su drugi ovosezonski trofej...

U finalu francuskog Liga kupa PSG je pobijedio Bastiju sa 4:0 (2:0) na Stade de Franceu.

Parižane je s dva gola u prvom poluvremenu ka pobjedi poveo Zlatan Ibrahimović (21-11m, 41) koji je tako na najbolji mogući način odgovorio na suspenziju od četiri utakmice.

U završnici utakmice s dva je gola naslov potvrdio Edinson Cavani, u 80. te u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Sastav s Korzike je od 20. minute bio s igračem manje jer je isključen Squillaci.

Za PSG je ovo drugih od mogućih pet trofeja ove sezone (već su osvojili Superkup, kada su prošlog ljeta pobijedili Guingamp). U nacionalnom Kupu su stigli do finala u kojemu će igrati protiv drugoligaša Auxerrea, u prvenstvu sedam kola prije kraja vode, a još uvijek se natječu i u ligi prvaka gdje su stigli u četvrtfinale.