Ludnica u Frankfurtu

VIDEO Novi šok za Borussiju: Ovaj slobodnjak ih gurnuo prema zoni ispadanja!

Najveće iznenađenje 9. kola Njemačke lige priredio je Hannover koji je s 1-0 pobijedio na gostovanju kod Borussie Dortmund, dok je u ekshibiciji u Frankfurtu Stuttgart dobio Eintracht s čak 5-4...

Borussia Dortmund je izgubila i četvrtu utakmicu zaredom, a a šestu u sezoni, te su na tek 15. mjestu ljestvice s mršavih sedam bodova. Strijelac pobjedničkog pogotka za Hanover bio je Japanac Kiyotake (61).

U reviji pogodaka u Frankfurtu Eintracht je do 81. minute vodio s 4-3, a onda u zadnjih devet minuta primio dva pogotka i izgubio.

Augsburg je kod kuće s 2-0 slavio protiv Freiburga, Hertha u Berlinu s 3-0 protiv HSV-a, dok je domaću pobjedu upisao i Hoffenheim protiv Paderborna (1-0), pa Hoffenheim drži vrlo visoko drugo mjesto s tri boda manje od vodećeg Bayerna, koji u nedjelju gostuje kod Borussie (M).

Bundesliga, 9. kolo:

Borussia Dortmund Hanover 96 0-1 (Hiroshi Kiyotake 61)

- - -

FC Augsburg - Freiburg 0 (Paul Verhaegh 11pen, Halil Altintop 66)

- - -

Hoffenheim - SC Paderborn 1-0 (Kevin Volland 73)

- - -

Hertha Berlin - HSV 0 (Änis Ben-Hatira 59,85, Johnny Heitinga 65)

- - -

Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart 4-5 (Alexander Madlung 21,65, Alexander Meier 57, Stefan Aigner 61 / Martin Harnik 34,36, Christian Gentner 51,84, Timo Werner 81)