Na gostovanju kod Chieva Milan je došao do nevjerojatnog preokreta u posljednjih deset minuta utakmice, kada je Alessandro Nesta zabio dva pogotka za pobjedu 2:1 Rossonera.

Milan je ipak uspješno nastavio svoju pobjedničku seriju na gostovanju kod Chieva u Veroni. Iako je gubila veći dio utakmice, Leonardova momčad u zadnjih 10 minuta pronašla je svog junaka ni manje ni više nego u slavnom braniču Alessandru Nesti, koji je s dva pogotka torpedirao domaćine i donio veliku radost Rossonerima.

A činilo se da će to biti još jedna razočaravajuća večer Milana. Chievo je povelo već u 7. minuti golom Pinzija i imalo prilike udvostručiti prednost, no to se nije dogodilo, i onda im je stasiti Nesta 'zapaprio'.

Milan se tako polako oporavlja na prvenstvenoj ljestvici i nakon trijumfa nad Romom i Chievom već je na četvrtom mjestu ljestvice, odmah iza Inter, Sampdorije i Juventusa.