Suigrači ga spasili u zadnjoj minuti

FC Copenhagen ipak je u zadnjim minutama uspio išćupati remi kući protiv Manchester Cityja u 16-ini finala Kupa UEFA, no prvi pogodak na utakmici bio je i više nego smiješan. Ovakvu vratarsku reakciju ne može se vidjeti često na utakmicama najvišeg nivoa

U prvom susretu 16-ine finala nogometnog Kupa Uefa FC Kopenhagen i Manchester City su odigrali 2:2, no susret je obilježio nevjerojatno 'pacerski' gol danskog vratara Christiansena kojem je u 30. minuti zabio branič Cityja Onuoha.

City je dva puta vodio, no Danci su izvukli bod u posljednjim minutama susreta i zadržali kakve takve izglede za prolaz dalje uoči uzvrata u Engleskoj.

Drugi pogodak za City postigao je Stephen Ireland (61), dok su strijelci za danski sastav bili Ailton Almeida (56) i Martin Vingaard (90). Uzvratni susret je 26. veljače u Manchesteru.