Krivac Pepove izjave?

VIDEO Müller poručio Guardioli: 'Ovo sranje je gotovo'

Momčad Bayerna do prije svega tjedan dva djelovala je kao savršeno uštiman stroj u kojem vlada savršeno dobra atmosfera. Međutim, u srijedu navečer totalna suprotnost...

Tako se barem činilo u 79. minuti kada su javni verbalni okršaj imali trener Pep Guardiola i ponajbolji igrač Bayerna Thomas Müller. Guardiola je nakon prvog primljenog pogotka na gostovanju kod Barcelone odlučio povući Müllera iz igre, što se njemačkom reprezentativcu nije nimalo svidjelo.

Dok je izlazio s travnjaka glasno je uzviknuo "ovo sranje je gotovo", a potom je još u dva navrata graknuo na Guardiolu, prije nego li otišao sjesti na klupu za pričuve.

Barcelona je minutu nakon njegovog izlaska zabila svoj drugi, a potom i treći pogodak za konačnih 3:0 u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka.

Mnogi zamjeraju Guardioli njegove izjave uoči same utakmice kada je podizao svoju bivšu momčad u nebesa, kao i najboljeg igrača svijeta Lionela Messija.

"Gledajući situaciju iz defanzivnog kuta, Barcelonu je nemoguće zaustaviti. Ne postoji sustav obrane koji može zaustaviti Messija..."

Mülleru takve riječi očito također nisu najbolje sjele.