hladan tuš za chelsea

VIDEO Mourinho sretan zbog blamaže njegovih zvijezda: 'To nam je trebalo'

Prva utakmica engleskog prvaka Chelseaja na pripremama završila je debaklom.

Chelsea je grubo prizemljen od New York Bullsa na početku američke turneje. Na prvoj utakmici engleskog prvaka na International Champions Cupu domaćin je slavio s čak 4:2. Iako je igrao u jakom sastavu, Chelsea nije djelovao dobro. No, pripremne utakmice tek su počele pa je miran bio Jose Mourinho:

''Dali su nam taman ono što nam je trebalo, jer da smo dobili 10:0 ja ne bi bio zadovoljan'', rekao je Portugalac.

Chelsea je poveo pogotkom Loica Remyja, no Amerikanci su odgovorili s tri pogotka. Eden Hazard je smanjio 15 minuta prije kraja, ali je obrana u sastavu Ivanović – Cahill – Zouma – Azpilicueta primila još jedan gol.

''Poraz nije problem jer treniramo tek šest dana. Istina je da smo trebali odigrati bolju obranu u nastavku utakmice, a i promašili smo previše prilika.''

Sada na američkoj turneji Chelsea očekuju puno jači protivnici. Prvo njihov krvnik iz Lige prvaka PSG u subotu, a onda i okršaj s Barcelonom.