Chelsea se dugo mučio

VIDEO Mourinho može uživati u prilagodbi Diega Coste

Nogometaši Chelseaja u drugom su kolu Premiershipa došli do druge pobjede...

U subotu poslijepodne pobijedili su Leicester 2:0 pogocima Diega Coste i Edena Hazarda.

Mourinhova momčad mučila se u prvom dijelu, bila je bolja, ali nije mogla zabiti. Tako je bilo i početkom nastavka, sve do 63. minute kada je nakon gužve i nekoliko odbijanaca u kaznenom prostoru Diego Costa zabio svoj drugi gol u prvenstvu. 14 minuta kasnije sve je riješio Hazard. Belgijac je dobio loptu od Fabregasa na lijevoj strani, prevario čuvara te iskosa postavio konačni rezultat.

''U prvom poluvremenu smo bili spori, lopta je sporo išla, sporo smo razmišljali i bili smo jako loši. To smo morali promijeniti i u nastavku smo uspjeli. Drugi dio smo u potpunosti kontrolirali'', rekao je Mourinho pa zaključio:

''Nisam zaboravio njihove prilike kod 0:0, znam i da su bili dobri u obrani i prijetili nam iz kontri, ali smo i mi stvorili dosta prigoda i smatram da smo zasluženo pobijedili.'' (Agencija VLM)

Engleska, 2. kolo: Aston Villa - Newcastle 0:0, Crystal Palace - West Ham 1:3, Southampton - WBA 0:0, Swansa - Burnley 1:0.