Mourinho i dalje 'izgubljen u prijevodu'

Nogometaši Chelseaja pobijedili su talijanskog prvaka Intera s 2-0 u prijateljskoj utakmici odigranoj u kalifornijskoj Pasadeni u sklopu serije World Football Challenge...

Pogotke za londonsku momčad postigli su Didier Drogba u 11. i Frank Lampard u 52. minuti iz jedanaesterca. Drogba je udarcem s oko 25 metara iznenadio Interovog čuvara mreže Vida Beleca, vratara slovenske juniorske reprezentacije. Loptu od poda Bedec nije uspio ukrotiti, mogao je i bolje interevenirati.

Do drugog pogotka su 'plavi' stigli nakon što je Ivan Cordoba desnim laktom zaustavio udarac Daniela Sturridgea iz ne baš naročito opasne situacije, iskosa s lijeve strane. Lampard je bio siguran realizator jedanaesterca.

Zlatan Ibrahimović, predmet mogućeg trensfera u Barcelonu, ušao je u momčadi Intera u igru u 59. minuti.

Nakon remija sa studentima UCLA koledža i poraza od Americe, osme momčadi meksičkog prvenstva, Mourinho je s prvakom Italije ostvario još jedan rezultat zbog kojeg će ga talijanski mediji opravdano kritizirati. Očito mu Amerika nije obećana zemlja…