breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"

U dvoboju četvrtog kola talijanske Serije A nogometaši Intera pobijedili su u Cagliariju istoimenu domaću momčad 2-1, dok je Milan uz puno muke dobio Bolognu 1-0 na San Siru.

Na vrućoj Sardiniji Inter se jako mučio. Gostima je isključen trener Jose Mourinho, dogodilo se to u 58. minuti utakmice, nakon što je Portugalac žestoko reagirao na odluku suca utakmice Orsata di Schija, koji nije dosudio prekršaj Interu unatoč očitom prekršaju nad Marijem Balotellijem. U tim je trenucima Inter već vodio 2-1, te su prvaci do kraja utakmice sigurnom igrom sačuvali prednost.

Do nje su došli početkom drugog poluvremena dvama pogocima argentinskog napadača Diega Milita, koji je time preokrenuo 1-0 vodstvo domaćih iz prvog poluvremena. Argentrinac na kontu već ima četiri prvenstvena pogotka.

Uvjerljivo je do nove pobjede došla vodeća Sampdorija, koja je na svom Luigi Ferraris stadionu pobijedila Sienu 4-1. Dva je pogotka za domaće postigao Padalino, dok je sjajni Antonio Cassano pripremio akcije za tri pogotka svojih suigrača.

U redovima gostiju svih je devedeset minuta odigrao mladi hrvatski reprezentativac Mato Jajalo. Prvi mu je to put da je počeo utakmicu.

Milan je teškom mukom na San Siru pobijedio Bolognu 1-0. Gol odluke u 75. je minuti zabio Clarence Seedorf.

Parma je kao domaćin pobijedila Palermo 1-0. Hrvatski centarfor gostiju Igor Budan ušao je u igru na gostovanju kod svoje bivše momčadi u 57. minuti.