Talijanski AC Milan imao je dobre namjere igravši prijateljsku utakmicu humanitarnog karaktera, no s druge strane bila je momčad domaćina Tirane predvođena Blažom Sliškovićem koja nije bila raspoložena za gostoljubivost. Bakini momci tako su posramili Ronaldinha i zvijezde...

Blaž Slišković ostvario je jednu od najvećih trenerskih pobjeda u karijeri pobijedivši u prijateljskoj utakmici AC Milan rezultatom 2:1. Za momčad Tirane, koja je trenutno vodeća u albanskoj ligi, igra i bivši igrač Hajduka Toni Pezo.

'Mislio sam da ću imati tremu, bio je prepun stadion, ali kada je utakmica krenula gledao sam Milan kao svakog drugog suparnika. Ronaldinho me nije impresirao, a jednom sam ga malo i jače zahvatio', rekao je Pezo za Glas Dalmacije.

Prvi gol za domaćine postigao je Xhaf u 29. minuti, a vodstvo je povećao Musaka fenomalnim golom u 75. minuti na radost euforičnih domaćih navijača.

Ronaldinho je tek u sudačkoj nadoknadi smanjio na konačnih 2:1. Spomenimo i da je Inzaghi izašao zbog ozljede, a na teren se napokon vratio Nesta.