Barca opet gazi sve pred sobom

Golovima Messija, Jeffrena i Pedra, Guardiolina Barcelona s lakoćom je došla do pobjede na gostovanju u Americi protiv Seattle Soundersa rezultatom 4:0 i tako najavila još jednu veliku sezonu katalonskog kluba.

Nogometaši Barcelone domaće Seatttle Sounderse potopili su 4-0 u prijateljskoj utakmici na njihovu Qwest Fieldu, pred 66.800 gledatelja.

Šou je ukrao najbolji svjetski nogometaš u ovom trenutku Leo Messi zabivši dva gola u prvom poluvremenu, u 20. i 40. minuti. Rezervisti Jeffren i Pedro dovršili su posao protiv kluba iz američke MLS-lige u nastavku.

Zlatan Ibrahimović nije debitirao. Imat će eventualno priliku u posljednjoj utakmici koju će europski prvaci igrati na sjevernoameričkoj turneji, u nedjelju protiv Chivasa na Candlestick Parku. Najvjerojatnije će ipak zaigrati tek u dvoboju Španjolskog superkupa protiv Athletica Bilbaa 23. kolovoza.