Još hvata formu

VIDEO Mandži u debiju za Juve nije priznat pogodak: 'Vidi se da je klasni igrač'

Borussia je u subotu u pripremnoj utakmici pobijedila Juventus s 2:0. Pierre-Emerick Aubameyang zabio je prvi pogodak na utakmici, a priču je sjajnim golom potvrdio Marco Reus u 64. minuti...

Bio je to susret u kojem je svoje prve minute u dresu Juvea upisao Mario Mandžukić koji je na terenu proveo 56 minuta. Nije se Mandžo proslavio, nije odigrao debi za pamćenje, ali tek je početak i hrvatski reprezentativac hvata formu. U 21. minuti Mario je zatresao mrežu, ali mu pogodak opravdano nije priznat jer je bio u zaleđu.

''Dybala je dečko sa sjajnim tehničkim sposobnostima. Danas mu nije bilo jednostavno, ali i on i Morata su bili dobri. Mandžukić nije dobivao dovoljno kvalitetnih lopti prema naprijed, ali se dobro kretao'', rekao je trener Juventusa Massimiliano Allegri.

Alvaro Morata, Mandžin partner u napadu, vjeruje da će vrlo brzo sve sjesti na svoje mjesto.

''Iako nismo dugo zajedno, vidi se da su Dybala i Mandžukić klasni igrači. Što ćemo više igrati i trenirati zajedno, to ćemo biti bolji i bolje ćemo se razumjeti'', rekao je Morata.