Spursi na popravnom

VIDEO Majstor Gerrard pokazao kako se to radi: Dva gola za prolaz dalje!

Odigrane su još dvije utakmice trećeg kola FA Cupa. Gosti su bili favoriti uoči ovih susreta, ali ostvarili su polovičan uspjeh.

U dvoboju dvaju klubova iz Premierlige Burnley i Tottenham su odigrali 1:1 i u prvom slobodnom terminu moraju odigrati ponovljenu utakmicu, ovaj put na White Hart Laneu.

Nacer Chadli je u 56. minuti donio prednost Spursima, ali domaćini se nisu predavali u 73. su stigli do izjednačenja nakon što je zabio Sam Vokes.

Težak zadatak imao je i Liverpool, premda je njegov protivnik bio AFC Wimbledon, tek 12. momčad četvrte lige.

Junak pobjede Liverpoola bio je legendarni kapetan Steven Gerrard. Nekoliko dana nakon što je priopćio kako će na kraju sezone napustiti klub s Anfielda Gerrard je zabio oba gola u slavlju Redsa.

Mrežu je pogađao u 12. i 62. minuti, a ovaj drugi pogodak postignut je iz slobodnog udarca. U međuvremenu je za domaćine strijelac bio Adebayo Akinfenwa.