Nogometaši Liverpoola ostvarili su 11 gostujuću pobjedu ove sezone, te su u 34. kolu pobijedili Hull 3-1, golovima Alonsa i Kuyta. Time su zadržali kontakt na vrhu s Manchester Unitedom...

Liverpool je nakon spektakularnih, ali pogubnih za sebe 4-4 protiv Arsenala na Anfieldu, teško pobijedio Hull City u gostima 3-1. Junak utakmice bio je Nizozemac Dirk Kuyt koji je postigao dva pogotka na utakmici. No, od 59. minute je domaćin igrao s igračem manje (crveni karton Fagana), ali je unatoč tome Hull nasrtao prema Reini, te imao jednaki broj šansi kao i suparnik.

Golove s utakmice Liverpoola i Hulla možete pogledati ovdje.

Chelseaju je bilo još teže kod West Hama. Pogodak odluke je postigao Salomon Kalou u 55. minuti, a domaćin je propustio moguće izjednačenje u 70. minuti. Mark Noble nije uspio realizirati jedanaesterac.

Tračak nade da mogu izboriti opstanak u elitnom razredu dobili su nogometaši West Bromwicha najvećom pobjedom u sezoni (3-0 protiv Sunderlanda), dok je Manchester City ukrao Evertonu na njihovom terenu važna tri boda (2-1). Strijelci su za goste bili Robinho (13 pogodak u sezoni) i Ireland.