Lovrenu svih 90 minuta

VIDEO 'Redsi' opet u borbi za Ligu prvaka: Sjajan gol Sterlinga i čudesni Coutinho

U posljednjem susretu 32. kola Premierlige u ponedjeljak je Liverpool na svom terenu pobijedio Newcastle s 2-0...

Liverpool je poveo u 9. minuti sjajnim pogotkom Sterlinga nakon maestralnog proigravanja Hendersona. Na konačnih 2-0 postavio je Allen u 70 minuti. 'Redsi' su se tom pobjedom vratili u borbu za Ligu prvaka.

Hrvatski stoper Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta za Liverpool, pruživši dobru partiju, a u 73. minuti mogao se upisati u strijelce. Nakon kornera Lovren je gađao glavom, ali je lopta prošla tik iznad grede.

Philippe Coutinho pobrinuo se, pak, da izvede pravu majstoriju dodavanjem petom, kada je na sebe navukao tri igrača Newcastlea.