U 12 minuta do pobjede

VIDEO Lazio preokretom, Milan lakoćom u četvrtfinale Kupa

Nogometaši Milana posljednji su sudionici četvrtfinala talijanskog Kupa nakon što su u Genoi pobijedili Sampdoriju 2-0.

Golove za Milan zabili su Mbaye Niang u 50. minuti utakmice, te Carlos Bacca u sudačkoj nadoknadi. Domaćin je od 74. minute igrao bez isključenog Ervina Zukanovića.

U četvrtak je odigrana i utakmica između Lazia i Udinesea, a Rimljani su slavili 2:1.

Udinese je poveo u 67. minuti golom Panagiotisa Konea, no Lazio je u idućih 12 minuta uspio okrenuti rezultat. U 70. minuti je izjednačio Alessandro Matri, a u 79. minuti je Danilo Cataldi doveo domaćine u vodstvo. Za Lazio nije nastupio Franjo Prce, dok je Stipe Perica odigrao cijeli susret za goste.

Lazio će u četvrtfinalu igrati protiv Juventusa. Inter će ugostiti Napoli, Spezija će odmjeriti snage protiv Alessandrije, dok će Milan dočekati Carpi.