breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"

Nogometaši portugalskog Nacionala iz Madeire uspjeli su na gostovanju kod Zenita u St. Peterburgu sačuvati 4-3 pobjedu iz prvog dvoboja 4. pretkola Europa lige. Zabili su u 89. minuti za 1-1.

Rusi, pobjednici Kupa UEFA-e iz 2008. godine, poveli su golom Turčina Fatiha Tekkea u 34. minuti. Minutu prije kraja izjednačio je Ruben Micael i tako favoriziranu momčad izbacio iz turnira.

Hrvatski reprezentativac Ivica Križanac u igru je ušao u 71. minuti. U 80. je zaradio žuti karton.

Ajax je i u Bratislavi, nakon 5-0 pobjede u prvome, amsterdamskom dvoboju, svladao Slovan 2-1. Svih je devedeset minuta u dresu gostujuće momčadi odradio Dario Cvitanich.

Iznenađujuće je ispala još jedna ruska momčad. Moskovski Dinamo na svom je stadionu izgubio od bugarskog CSKA-a iz Sofije 2-1.