Petarda Chelseaja

VIDEO Kramarić debitirao, Leicester izgubio i ostao na dnu

Hrvatski reprezentativni napadač i donedavni član Rijeke Andrej Kramarić debitirao je u Premier ligi, ali njegov Leicester City izgubio je na svom terenu od Stoke Cityja sa 0:1 (0:0) i tako ostao na posljednjem mjestu ljestvice engleskog nogometnog prvenstva nakon 22. odigranog kola.

Andrej Kramarić je ušao u igru u 65. minuti, dvije minute nakon što je Bojan Krkić (63) doveo Stoke u vodstvo, ali nije uspio sa novim suigračima doći do pogotka kojim bi se Lisice spasile poraza.

Leicester je tako ostao na 17 bodova, dva manje od Hull Cityja i Queens Park Rangersa, a tri od Sunderlanda i Burnleya, koji drže posljednja dva mjesta koja osiguravaju ostanak u ligi. Stoke je stigao na 10. mjesto sa 29 bodova.

Niko Kranjčar igrao je posljednjih 10 minuta u 0:2 (0:0) domaćem porazu Queens Park Rangersa od Manchester Uniteda. Pobjedu Crvenim vragovima osigurali su Fellaini (58) i Wilson (90+4). Ovom pobjedom United je stigao na treće mjesto s bodom više i utakmicom više od četvrtog Southamptona koji kasnije večeras gostuje kod Newcastle Uniteda.

Dejan Lovren nije kandidirao za nastup u dresu Liverpoola koji je kao gost sa 2:0 (1:0) svladao Aston Villu. Pogotke su postigli Borini (24) i Lambert (79). Liverpool je sada sedmi sa 35 bodova, dok je Villa 14. sa 22.

Vodeći Chelsea je sa 5:0 (4:0) kao gost svladao Swansea City. Sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu kada su po dva gola postigli Oscar (1, 36) i Diego Costa (20, 34), a konačni rezultat postavio je Schuerrle (79). Chelsea sada ima 52 boda, pet više uz utakmicu više od drugog Manchester Cityja koji će u nedjelju ugostiti Arsenal.